قابل‌ توجه دانشجویان محترم ، شهریه سال تحصیلی 99-98

 

icon-9دریافت فایل

 

  

 

اطلاعيه شهريه نيمسال اول سال تحصيلي 99-98

 

icon-9دریافت فایل

 

  

در خصوص چك هاي امانت داده شده به حسابداري

 

​به اطلاع تمامي دانشجويان  محترم دانشگاه فردوسي كه در طي دوران تحصيل خود چك امانت داده اما تا كنون نسبت به باز پس گيري آن از حسابداري دوره هاي نوبت دوم دانشگاه اقدامي ننموده اند مي رساند از تاريخ 98/05/01 لغايت 98/05/16 با مراجعه به مديريت آموزشي دانشگاه (حسابداري دوره هاي نوبت دوم) نسبت به دريافت آن اقدام فرمايند. شايان ذكر است پس از مهلت مذكور و بر اساس هماهنگي هاي صورت پذيرفته چك هاي مذكور ابطال و لاشه آن در اختيار مديريت مالي دانشگاه قرار خواهد گرفت.

 

 

 

  

 

شهریه ترم تابستان 1398

 

icon-9دریافت فایل

 

  

شهريه سال تحصيلي 99-98 

 

salary1

salary2

 

  

 

اطلاعیه پرداخت شهریه دانشجویان منصرف از تحصیل

 


 به اطلاع کلیه دانشجویان دوره نوبت دوم، دوره آموزش های الکترونیکی و پردیس بین الملل می رساند بر اساس قوانین دانشگاه، مهلت انصراف از تحصیل برای نیمسال دوم سال تحصیلی 98-97 تا تاریخ 1397/11/12 می باشد و دانشجویان منصرف از تحصیل از تاریخ 1397/11/13 مشمول پرداخت شهریه ثابت  می باشند. همچنین دانشجویانی که اقدام به انتخاب واحد نموده اند چنانچه تا قبل از پایان مهلت حذف و اضافه (1397/11/25) اقدام به ثبت درخواست انصراف خود ننمایند می بایست علاوه بر شهریه ثابت، شهریه واحدهای درسی را نیز پرداخت نمایند. دانشجویان عزیز توجه نمایند که در صورت عدم ثبت درخواست انصراف و حتی با وجود عدم انتخاب واحد نیمسال دوم 98-1397، مشمول پرداخت شهریه ثابت یک نیمسال تحصیلی خواهند شد. این اطلاعیه به منزله ابلاغ این دستور العمل به دانشجویان می باشد.
                                               

 

                                                                                                                                                                   معاونت آموزشی دانشگاه

 

 

  

 

اطلاعيه شهريه نيمسال دوم سال تحصيلي 98-97

 

 icon-9دریافت فایل 

 

  

 

اطلاعیه نرخ تبدیل یورو به ریال در سال تحصیلی 98-97

 

بدین وسیله به اطلاع دانشجویان خارجی ورودی سال های 1392 الی 1396 می رساند نرخ هر یورو برای سال تحصیلی 98-97 مبلغ 48/800 ریال می باشد .ضمناً دانشجویان ورودی سال 1392 به قبل هر یورو را با توجه به 40% تخفیف مبلغ 29/200 ریال پرداخت خواهند نمود. شایان ذکر است جدول شهریه دانشجویان خارجی ورودی سال 1397 بر اساس ریال محاسبه خواهد شد.

 

 

  

اطلاعیه شهریه دانشجویان ورودی سال تحصیلی 97

 

بدین وسیله شهریه دانشجویان ورودی سال تحصیلی 98-97 در مقاطع و گروه های مختلف برای دانشجویان دوره های نوبت دوم، مجازی و پردیس بین الملل بر اساس فایل پیوست اعلام می گردد.لازم به تذکر است که شهریه دانشجویان مقطع دکتری(Ph.D) که از دروس سبدی انتخاب واحد نمایند بر اساس مقطع دکتری دریافت خواهد گردید. 

 

icon-9دریافت فایل 

 

 

  

 

اطلاعيه شهريه نيمسال اول 98-97

 

 

icon-9دریافت فایل 

 

 

  

 

اطلاعیه شهريه نيمسال سوم سال تحصيلي 96-97 (تابستان 97)

 

 

icon-9دریافت فایل 

 

  

 

اطلاعیه پرداخت شهریه دانشجویان منصرف از تحصیل

 


 
به اطلاع کلیه دانشجویان نوبت دوم، دوره های آموزش های الکترونیکی و پردیس بین الملل می رساند بر اساس قوانین دانشگاه، مهلت انصراف از تحصیل برای نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96 تا تاریخ 96/11/13 می باشد و دانشجویان منصرف از تحصیل از تاریخ 96/11/14 مشمول پرداخت شهریه ثابت می باشند.همچنین دانشجویانی که اقدام به انتخاب واحد نموده اند چنانچه تا قبل از پایان مهلت حذف و اضافه (96/11/25) اقدام به ثبت درخواست انصراف خود ننمایند می بایست علاوه بر شهریه ثابت، شهریه واحدهای درسی را نیز پرداخت نمایند.دانشجویان عزیز توجه نمایند که عدم مراجعه در ابتدای نیمسال تحصیلی به منزله انصراف از تحصیل محسوب نمی گردد و در صورت عدم ثبت درخواست انصراف،مشمول پرداخت شهریه ثابت یک نیمسال تحصیلی خواهند شد.این اطلاعیه به منزله ابلاغ این دستور العمل به دانشجویان می باشد.

 


                                                                                                                                                                                                                          معاونت آموزشی دانشگاه

 

  

 

شهریه نیمسال دوم سال تحصیلی 97-96

 

 

icon-9دریافت فایل

 

  

 

اطلاعيه هاي مربوط به هزينه هاي تحصيلي دانشجويان ورودي سال 97-1396 دوره نوبت دوم دانشگاه فردوسي مشهد در مقاطع مختلف تحصيلي

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

icon-14شهریه متغیر دروس مقطع دکتری بر مبنای مقطع تحصیلی دریافت می شود و به کد درس وابستگی ندارد.

 

 

 

 

 

 

 

  

 

جدول میزان شهریه نیمسال اول سال تحصیلی 97-96

 

 

icon-9دریافت فایل

 

 

 

  

 

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

adr

پاسخ آنلاین :

امروز :
ماه :
ماه قبل :
بازدیدها :
۲۲۹
۲۲۹
۱۸۹۷۴
۱۰۵۹۹۸۹